UZSTĀDNES TCP/IP
TCP/IP Uzstādīšana
E-pastsPēc operētājsistēmas uzstādīšanas Interneta parametri var tikt nojaukti. Šeit Jūs atradīsiet instrukciju Šo parametru uzstādīšanai.

 

Viss apraksts rakstīts operētājsistēmai Windows XP angļu variantam, ja Jums ir cita sistēma, tad opcijas var atrasties citur.

 

1. Ieejiet Start --> Settings --> Control Panel, atvērtajā logā izvēlieties Network Connections. Gadījumā, ja tīkla karte ir atrasta, Jūs redzēsies ikonu Local Area Connection, nospiediet uz tās ar labo taustiņu un izvēlieties Properties.

2. Atvērtajā logā pārbaudiet vai Jums ir uzstādīts Client for Microsoft Networks un Internet Protocol (TCP/IP), ja kaut kas no iepriekšminētā nav uzstādīts, nospiediet taustiņu Install un uzstādiet. Tāpat pārliecinieties vai ir pareizi uzstādīta Tīkla karte, pārliecinieties, ka tīkla kartes nosaukums (laukā Connect using) sakrīt ar Jūsu tīkla kartes nosaukumu un nospiediet Configure. Ja atvērtajā logā Device status rakstīts: This device is working properly, tātad viss ir kārtībā, varat aizvērt šo logu un pariet pie nākamā etapa. Ja ir problēmas pamēģiniet uzstādīt tīkla kartes draiverus.

3. Tālāk Jums nepieciešams ierakstīt mūsu tīkla IP adresi. Jums nepieciešams Local Area Connection Properties logā, izvēlēties, Internet Protocol (TCP/IP) un nospiest Properties.

 

Izvēlieties opciju Use the following IP address un Use the following DNS server addresses.

Ierakstiet IP adresi, kas norādīta Jūsu līgumā:

IP adrese: noradīta Jūsu līgumā

Subnet mask: 255.255.255.0

Default gateway: norādīts Jūsu līgumā

Preferred DNS server: 159.148.77.199

Alternate DNS server: 159.148.60.2

Ar to interneta uzstādīšanu var uzskatīt par pabeigtu. Aizveriet visus logus ar taustiņu OK, un  pārbaudiet interneta esību ar interneta pārlūkprogrammas palīdzību.